Yüksek UV teknolojisine dayanan, yaratıcı ve yeni endüstriyel süreçlerin kombinasyonuyla melamin kaplı lif veya yonga levhaların yüzeyine silindir veya perde sistemlerinde lak uygulaması sonucu elde edilen, yüksek parlaklık veya matlık kazandırılmış dekoratif panellerdir. 
 
Lak paneller, her türlü mobilyada ve dekorasyonun öne çıktığı özel tasarım üretimlerinde kullanılabilmektedir. Kapak olarak kullanımının yanı sıra levha boyutunun büyük olabilmesinin avantajları sayesinde görünen gövde yüzeylerinde de sıkça kullanılmaktadır. Mutfak dolapları, banyo dolapları, yatak odası dolapları, sürgülü kapaklar, TV üniteleri, banko mobilyaları, mağaza dekorasyonları vb. alanlarda ahşap sektöründe faaliyette bulunan bütün imalatçılar, mimarlar ve müteahhitler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Parlak yüzeyin ışığı yansıtması sayesinde iç mekanlara lüks bir görünüm ve derinlik katarken aynı zamanda kolay temizlenme özelliği ile konforlu bir kullanım sunarlar. Ayrıca, çeşitli renk ve desen seçenekleri sunmasıyla iç mekan tasarımlarında geniş bir esneklik sağlamaktadır. 

Genya Orman Ürünleri olarak, dilediğiniz zaman ihtiyacınız olan ürünü temin edebilmeniz için bünyemizdeki tüm ürünleri stoklu tutmakta; yüksek teknoloji makinalarımızla ebatlama, bantlama, delik delme ve CNC kesim hizmetlerini sunarak siz müşterilerimizin projelerine keyifle destek vermekteyiz. Lak panel fiyatları için firmamızı arayabilirsiniz.

Lak Panel Renkleri İçin Tıklayınız