1993 yılında şirket ünvanını alan Genya Orman Ürünleri, 1989 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluşumuzdan itibaren misyonumuz, maksimum kaliteyi, müşterilere güler yüzle hizmeti, sektörde saygınlığı ve güvenilirliği benimsemektir.

Günümüzde, 300 metrekarelik bir mağaza, 8800 metrekarelik depolama alanı ve 2000 metrekarelik bir fabrikamız bulunmakta olup, aynı zamanda son teknolojiyle donatılmış fabrikamızda kaliteyi her zaman en üst seviyede tutmak temel ilkemiz olmuştur.

Geniş ve stoklu ürün yelpazemiz ile tesisimizde ebatlama-bantlama, eğrisel kesim-bantlama, kanal açma ve minifix işlemleri gibi sektörde ihtiyaç duyulan hizmetlerin tamamı gerçekleştirilebilmekteyiz ve bu sayede projelerde müşterilerimize zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilmekteyiz.

Orman ürünleri sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimimizle müşterilerimize sadece bir tedarikçi değil, güvenilir bir iş ortağı olma amacı taşıyoruz. Müşterilerimizin projelerini gerçeğe dönüştürmek için titizlikle çalışıyor ve her adımda mükemmelliği hedefliyoruz. 1989’dan günümüze sektörde olmanın getirdiği güçlü tedarikçi ilişkilerimiz sayesinde müşterilerimizin değişen taleplerini karşılıyor; bizimle çalışan müşterilerimize ihtiyaç duydukları her malzemenin zamanında ve en kaliteli şekilde temin edilmesini sağlıyoruz.

Projelerinizi başarıyla tamamlamanıza yardımcı olmak ve işlerinizi kolaylaştırmak için her zaman buradayız. İyi hizmet sunma anlayışımız ise; sektörde yer aldığımız sürece, her zaman kendimizi daha da geliştirmeye gayret ederek devam edecektir.