Skip to content

MAKİNE PARKURU

Tüm pro­jelerinizde sizlere uzman kadro­muz ile çözüm ortağınız olmayı tek­lif ediyoruz. Sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi sunmak için buradayız!

Play Video
BİESSE SKİPPER 130 – 1 ADET DELİK DELME

DELME VE FREZELEMEDE AYAR ZAMANI GEREK­TİRMEYEN CNC DELİK MAKİNESİ

PAN­EL­LERİ, YÜZDÜRMELİ OLARAK HAREKET ETTİR­EREK TEK TEK VEYA İKİŞER İKİŞER SİMETRİK OLARAK ALT­TAN VE ÜST­TEN İŞLEYE­BİLİR.HER İŞLEM OTOMATİK AYARLI OLARAK YAPILDIĞI İÇİN ARKA ARKAYA DEĞİŞİK ÖLÇÜ VE DELİK DİZA­YNINA SAHİP PARÇALAR İSTİ­FLENEBİLMEK­TE­DİR. BU SAYEDE ÜRE­TİM SADECE “TAM ZAMANLI” DEĞİL, AYNI ZAMANDA “EŞ ZAMANLI” OLUP ARA STOK YAP­MAYA GEREK YOK­TUR. İSTEĞE GÖRE YAN FREZE İLAVE İMKANI. İSTEĞE GÖRE DÜBEL ÇAKMA ÜNİTESİ İLAVE İMKANI. İSTEĞE GÖRE TEK YÖNLÜ ÇALIŞMA İMKANI.

Play Video
3 ADET PANEL EBATLAMA

BİESSE WNT 750

YÜK­SEK ÖLÇEKTE VER­İMLİLİK ELDE ETMEK İÇİN, DEVRİM NİTELİĞİN­DEKİ TWİN­PUSHER SİS­TEMİYLE DONATILMIŞ OTOMATİK VEYA MANÜEL PANEL YÜK­LEME SİS­TEMLİ PANEL EBAT­LAMA MAKİ­NE­SİDİR. TAMA­MEN BİR­BİRİNDEN BAĞIM­SIZ OLAN ANCAK BİR­BİRİNİN İŞLEVİNİN TAMAM­LAYICISI OLAN İKİ GRİP­PER (İTİCİ) SAYESİNDE, EKSENSEL HIZ VE TESTERE PRO­JEK­SİY­ONU İLE MAKİ­NENİN VER­İMLİL­İĞİ, NOR­MAL EBAT­LAMA MAKİ­NESİNİN VER­İMLİL­İĞİ İLE KARŞILAŞTIRILABİLİR.

Play Video
2 ADET BANTLAMA

BİESSE STREAM B1

Stream B, yüksek verim için büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayan tek taraflı kenar bantlama makinesidir. Haftanın 7 günü üç çalışma vardiyasında kullanılabilir ve ürün gereksinimlerine göre özelleştirme için sayısız seçenek sunar.

Play Video
BANTLAMA 1 ADET

IMA NOVİMAT KFA

HİGH GLOSS VE AKRİLİK KAPAKLARIN BANTLANMASINDA KULLANILAN MAKİNEMİZ. KFA ÜNİTESİ BANTLANDIKTAN SONRA KAPAKLARIN KÖŞELERİNİ YUVARLAMADA KULLANILIYOR.
Play Video
CNC 1 ADET

BİESSE ROVER C6

EGRİSEL KESİM VE BANTLAMA’DA KULLANDIĞIMIZ MAKİMAMIZ.
logo-fir-dark
demontha_logo