MAKİNE PARKURU

Biesse Skipper 130 – 1 Adet Delik Delme

Delme ve frezelemede ayar zamanı gerek­tirmeyen CNC Delik Makinesi

Pan­el­leri, yüzdürmeli olarak hareket ettir­erek tek tek veya ikişer ikişer simetrik olarak alt­tan ve üst­ten işleye­bilir.Her işlem otomatik ayarlı olarak yapıldığı için arka arkaya değişik ölçü ve delik diza­ynına sahip parçalar isti­flenebilmek­te­dir. Bu sayede üre­tim sadece “tam zamanlı” değil, aynı zamanda “eş zamanlı” olup ara stok yap­maya gerek yok­tur. İsteğe göre yan freze ilave imkanı. İsteğe göre dübel çakma ünitesi ilave imkanı. İsteğe göre tek yönlü çalışma imkanı.

4399_n_skipper-130_carico-autom

Biesse WNT 750 – 3 Adet Panel Ebatlama

Yük­sek ölçekte ver­imlilik elde etmek için, devrim niteliğin­deki Twin­pusher sis­temiyle donatılmış otomatik veya manüel panel yük­leme sis­temli panel ebat­lama maki­ne­sidir. Tama­men bir­birinden bağım­sız olan ancak bir­birinin işlevinin tamam­layıcısı olan iki grip­per (itici) sayesinde, eksensel hız ve testere pro­jek­siy­onu ile maki­nenin ver­imlil­iği, nor­mal ebat­lama maki­nesinin ver­imlil­iği ile karşılaştırılabilir.

Makina Parkuru

Biesse Stream B1 – 2 Adet Bantlama

biesse_stream_b1_edgebander.23761600_std-1

IMA Novimat KFA – Bantlama 1 Adet

High Gloss ve Akrilik kapakların bantlanmasında kullanılan makinemiz. KFA ünitesi bantlandıktan sonra kapakların köşelerini yuvarlamada kullanılıyor.

Peter Hübbe – Fotodesign 2009www.peterhuebbe.com

Biesse Rover C6 – CNC 1 Adet

Egrisel kesim ve bantlama’da kullandığımız makimamız.

biesse_rover_c6a
İletişim

Soru ve sorunlarını için bizimle iletişime geçin.

Not readable? Change text. captcha txt